Pełnomocnicy regionalni

Lista pełnomocników wojewódzkich i powiatowych  STOWARZYSZENIA NIEPOKONANI 2012:

  • Województwo Pomorskie:   Andrzej Bigus +48 601 259 066, Grzegorz Szmelter +48 734 142 734
  • Województwo Kujawsko-Pomorskie:   Barbara Bączkowska +48 733 030 433
  • Województwo Zachodniopomorskie:  Piotr Śmielak   +48 692 187 012, Członek Rady Programowej
  • Województwo Warmińsko –Mazurskie:   Jerzy Nowakowski   +48 600 670 232
    • powiat Olsztyn   –   Iwona Możejko +48 507 033 701
    • powiat Ełk   –   Adam Waszkiewicz +48 791 271 077
    • powiat Kętrzyn   –   Robert Szczyglewski
  • Województwo Lubuskie:   Natalia Przesmycka +48 607 631 138
  • Województwo Wielkopolskie:   Włodzimierz Zydorczak +48 691 959 333
  • Województwo Podlaskie:   Maria Bzura   +48 501 384 885

    • powiat Białystok   –   Ewa Zambrzycka +48 510 836 160
    • powiat Łomża   –   Edward Talkowski
    • powiat Wysokie Mazowieckie    –   Jan Średnicki
    • powiat Augustów   –    Eugeniusz Ławrynowicz
    • powiat Zambrów   –   Aneta Koszycka
  • Województwo Mazowieckie:   Michał Otręba   +48 600 555 511
    • powiat Piaseczno   –   Karolina Kowalska +48 502 872 497
    • powiat Warszawa   –   Piotr Tomczyk +48 608 202 886, Tomasz Wesołowski +48 501 053 818
    • Warszawa  Śródmieście – Piotr Gryżewski, +48 605 661 550
    • powiat Pruszków   –   Ireneusz Łukasik  
  • Województwo Dolnośląskie:   Leszek Szymkowicz   +48 693 200 698

    • powiat Wrocław – Robert Gruszecki
    • powiat Legnica   –   Adam Gizicki +48 510 234 672
    • powiat Lubin   –   Marek Paluch +48 607 944 758
  • Województwo Łódzkie:   Krzysztof Jędrasik +48 508 218 562, Członek Rady Programowej, Sekcja Elektroniki
  • Województwo Lubelskie:   Mariola Sowińska   +48 722 007 822
    • powiat Lublin   –   Stanisław Kujawa +48 500 207 071
    • powiat Tomaszów Lubelski – Daniel Wiśniewski +48 793 747 060
  • Województwo Opolskie:   wakat, zapraszamy zainteresowanych
  • Województwo Śląskie:
    • powiat Bielsko Biała – Monika Socha +48 518 298 147
    • powiat Gliwice – Jarosław Proksa +48 570 570 385
    • powiat Cieszyn –  Dariusz Rymar + 48 696 533 946, Członek Rady Programowej
  • Województwo Świętokrzyskie:   Janusz Jakubowski   +48 602 336 301
    • powiat Busko-Zdrój   –   Tadeusz Nowakowski  
    • powiat Końskie   –   Zygmunt Polewany  
    • powiat Polaniec   –   Józef Wyderski   
    • powiat Pawłów   –   Monika Różycka- Dygas
    • powiat Myślenicki   –   Maria Urbaniak
    • powiat Opatów   –   Ewa Ciszewska   
    • powiat Kielce   –   Bogdan Mizieliński  
    • powiat Starachowice   –   Dariusz Seweryn
    • powiat Tarnów   –   Marta Tokarz
  • Województwo Małopolskie:   Jerzy Książek
  • Województwo Podkarpackie:
    • powiat  Dębica   –   Waldemar Świętoń     +48 502 748 608
    • powiat  Tarnobrzeg   –   Anna Trębacz       + 48 696 474 366
    • powiat  Rzeszów   –   Małgorzata Zegar
    • powiat   Krosno   –   Stanisław Zaborniak
    • powiat   Łańcut   –   Franciszek Kula
    • powiat    Nisko   –   Józef Rębisz
    • powiat  Przemyśl   –  Mieczysław  Cebeńko

Sekretariat
sekretariat@niepokonani2012.pl

Prezes Zarządu

Jerzy Książek

Wiceprezes  Zarządu

Maria Bzura

maria.bzura@niepokonani2012.pl   +48 501 384 885

Wiceprezes Zarządu

Michał Otręba

michal.otreba@niepokonani2012.pl   +48 600 555 511

Skarbnik, Wiceprezes Zarządu

Leszek Szymkowicz
leszek.szymkowicz@niepokonani2012.pl   +48 693 200 698

Koordynator Krajowy ds. Pełnomocników Regionalnych i Społeczności, Wiceprezes Zarządu
Adam Gizicki
adam.gizicki@niepokonani2012.pl     +48 510 234 672

1 komentarz

  1. ewa polus
    ewa polus at · Reply

    mogę się wlaczyc w prace stowarzyszenia w gdansku,prosze o kontakt

Komentarze