Nasze akcje

CBAK – jednym z sukcesów tego projektu jest wyposażenie filmu „Korzenie zła” braci Tomasza i Marka Sekielskich

https://www.youtube.com/watch?v=QL5TiaT9lgw

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/korzenie-z%C5%82a-nowy-film-sekielskich-na-przyk%C5%82adzie-skok-%C3%B3w-poka%C5%BC%C4%85-jak-uk%C5%82ad-polityk%C3%B3w-i-s%C5%82u%C5%BCb-oplata-kraj/ar-AATuHyS

Materiały archiwalne pochodzą z operacji specjalnych z zakresu rozpracowywania zorganizowanych grup przestępczych. I co się okazuje po latach? Ano to, że kłamstwo jest podstawą funkcjonowania aparatu administracyjnego w Polsce.

Ustalenia tzw. raportu z likwidacji WSI, iż przedmiot obrotu gospodarczego oprogramowanie UNIMED nie istniało są wykreowane na użytek przysłonięcia realnych działań cywilnego i wojskowego wywiadu Rosji operujących wokół polskich instytucji naukowych. Wojskowa Akademia Techniczna była terenem konfrontacji kilku różnych służb, rozpoznanych i nie rozpoznanych. Teza operacyjna była związana z faktem budowania struktur aparatu skarbowego na początku lat 90-tych na bazie funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa PRL. Tysiące funkcjonariuszy SB stanowiło trzon powstającego aparatu skarbowego w ‘wolnej’ Polsce. Proceder ten był ochraniany bezpośrednio przez Prezydenta RP Lecha Wałęsę oraz Leszka Balcerowicza. Kulisy ‘budowania nowych służb skarbowych’ są jak opowieści o … . Operacyjne pytania ‘jakie będą cele oraz czyje rezydentury zostaną ulokowane w aparacie skarbowym’ doczekały się odpowiedzi. Odpowiedzi potwierdzonych czynnościami procesowymi.

Materiały Stowarzyszenie Niepokonani2012 zostały wykorzystane także w działaniach operacyjnych stanowiących kanwę publikacji:

https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/medyczne-haki-wsi/rk4hs

I tutaj dochodzimy do pokazania czym jest kłamstwo w RP i jaka jest jego rola społeczna.

Medyczne haki WSI – to operacja rozpracowywania sieci powiązań w MSWiA i w kilku innych resortach, a temat rezydentów? i tak po prawdzie to mityczny Unimed był też zainstalowany w CSK MSWiA pod zmienioną nazwą i zaadaptowany do potrzeb Izby Przyjęć – i co oprogramowanie Unimed też była strzelanką do czołgów? to są zupełnie inne rozgrywki, Piotr P. został co najmniej kilkukrotnie skazany na wyroki w zawieszeniu bo materiał dowodowy był bezwzględny i sędziowie zacytuję: 'jakbym nie widział na własne oczy to bym nawet swojej matce nie uwierzył..’

W tle była rywalizacja o aktywa w energetyce i petrochemii oraz w softwarze medycznym, a to co w tym robił PKO BP to już inna inszość.

To o wiele bardziej frapujące historie, i WAT oraz FPC są tylko elementami dużo większego spektaklu, właściwie spektakli np. http://biblioteka-niepokonani.pl/

Tutaj nie tylko szło o kasę z PKO BP, na te lub inne projekty [Cypr jest projektem] pokładanie ufności w UOPie, i reszcie [AM, SKW,..] też jest drogą na manowce, PKO BP dostał swoje i niech to będzie ta melityna plus kasa, bo kasę też dostał [a nazwisk jest dużo, dużo więcej] – natomiast kilka pytań: co robili goście ze skarbówki [byłe SB] w ramach tworzenia fikcyjnych dowodów oraz organizowania grup wyłudzających VAT do dziś mamy tylko jeden jedyny wyrok skazujący i zajęło nam to 12 lat – a kulisy są porażające patrz: Eldorado II. o gdzie Eldorado I? III? …

Tak po prawdzie to obszar FPC był 'używany’ przez kilka grup i nie wszystkie o sobie miały wiedzę, przykład: FPC bis, Olbart bis, ….

A kto ma protokoły przesłuchań kierownika ochrony Coutts Banku w Zurichu, ostatniego prezesa FPC, itd., itd.; – zapada cisza..; do dziś nakaz dostarczenia gościa do prokuratury za transfery do Szwajcarii i co chodzi sobie spokojnie po W-wie czy nie chodzi?

To wyżej to komentarze do:

http://starybelf.szkolanawigatorow.pl/czego-nie-ma-w-aneksie-do-raportu-z-likwidacji-wsi

W RP nie ma granic fikcji w medialnym sprzedawaniu sensacji. Szczególnie o przedsiębiorcach i ich mitycznym nie płaceniu podatków.

Do konfrontacji zapraszamy każdego. ‘Był ale go nie było’ jako ustalenia faktyczne sądu/urzędu/prokuratury na trzeźwo nie da się analizować.